Profesjonalne Pokazy Fajerwerków w całej Polsce

Jesteśmy grupą osób, które chcą być najlepsze w swojej dziedzinie. Jako priorytet stawiamy sobie zadowolenie klienta. Gwarantujemy zadowolenie oraz niezapomniane przeżycia. Pokazy pirotechniczne organizujemy na terenie całej Polski. Dla nas nie ma ograniczeń! Z chęcią przygotujemy dla Ciebie nadniebny spektakl sztucznych ogni. Przygotowaliśmy ofertę na pokazy pirotechniczne tak, aby każdy mógł pozwolić sobie na to niesamowite widowisko. Ceny naszych pokazów zaczynają się już od 1800 zł, a dodatkowo dzięki usłudze wizualizacji komputerowej mają Państwo możliwość zobaczenia

pokazu na miesiąc przed jego realizacją!

pokaz pirotechniczny Imielin5

Sztuczne ognie na wesele

Ślub i wesele to niewątpliwie najważniejsze wydarzenia w życiu każdych zakochanych. Dlaczego więc nie uhonorować tego dnia wspaniałym widowiskiem? Weselne pokazy fajerwerków to nasza specjalność. Załatwiamy wszelkie formalności, sprawdzamy teren przed podpisaniem umowy. Dbamy aby wszystko było dopięte na ostatni guzik!

Ktoś z Twoich bliskich bierze ślub? Spraw mu niezapomnianą niespodziankę, zachwyt wszystkich gwarantowany!

Pokaz pirotechniczny na urodziny

Urodziny to ważny moment w życiu każdego człowieka. W całej Polsce co raz większą popularność podczas urodzin zdobywają pokazy sztucznych ogni. Nic w tym dziwnego, bowiem nie ma nic lepszego niż wejść w nowy wiek w wystrzałowy sposób!

Fajerwerki na Event’ach

Zajmujesz się organizacją wszelkiego rodzaju Eventów? Trafiłeś w idealne miejsce. Nie masz pojęcia jak uatrakcyjnić swoją imprezę? Z pokazem fajerwerków to wspaniała forma zwieńczenia uroczystości.

Dodatki pirotechniczne

Nasza firma to nie tylko spektakularne pokazy pirotechniczne. To także szereg różnych dodatków które idealnie uzupełnią imprezę o dodatkowe wrażenia. W naszej ofercie posiadamy takie dodatki jak Szpaler Fontann, VIP Start, Płonące Inicjały. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!