Pokazy fajerwerków na weselu

Pokazy fajerwerków realizowane przez profesjonalne i wykwalifikowane firmy są bezpieczne! Najważniejsze aby zachowywać odległości od publiczności oraz pracować według zasad. Pokazy fajerwerków to bardzo częsta forma dodatku do organizowanych imprez czy różnego rodzaju uroczystości. Kilkuminutowe widowisko potrafi zapaść na bardzo długo w pamięci widzów.

Jak wygląda proces zorganizowania takiego pokazu pirotechnicznego? Śpieszymy z odpowiedzią…

pokaz pirotechniczny Imielin2Na początek gdy klient jest zdecydowany, że chce wykupić u nas usługę na wykonanie pokazu fajerwerków, dostaje od nas parę propozycji, w różnych konfiguracjach cenowych. Oferta skonstruowana jest w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Gdy zleceniodawca wybrał interesujący go pakiet, wtedy my zabieramy się do pracy.

Wysyłamy powiadomienia (jeśli to konieczne) do służb porządkowych i prosimy o zgodę Polską Agencję Żeglugi Powietrznej. Po uzyskaniu zgody dobieramy odpowiednie utwory muzyczne, które będą pasowały do pakietu i okoliczności. Następnie dobieramy materiały (wyrzutnie, bomby, rzymskie ognie i inne fajerwerki) i zaczynamy programować pokaz tak, aby był zsynchronizowany co do sekundy. Tylko perfekcyjna synchronizacja gwarantuje udane widowisko. Po zakończonym pokazie fajerwerków sprawdzamy teren, aby uniknąć ewentualnych niebezpieczeństw a następnie sprzątamy pozostałości po pokazie.

Realizacja profesjonalnego pokazu fajerwerków wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu i kreatywności pirotechników, którzy go układają, ale przede wszystkim zapewnienia bezpieczeństwa, które powinno być priorytetem dla każdego, kto taki pokaz przeprowadza/organizuje.