Pokazy pirotechniczne we Wrocławiu

Wrocław to miasto zakochanych. Nic więc dziwnego, że każdego weekendu odbywa się tam masa wesel. Wiele par zastanawia się jak uatrakcyjnić tą wyjątkową noc. Pomocną dłoń wystawia firma PyroTech, która zajmuje się pirotechniką profesjonalną. Pokaz pirotechniczny we Wrocławiu to idealna forma niespodzianki. Z nami zaskoczysz wszystkich. Miliony iskier, setki wybuchów i dziesiątki kolorów sprawią, że ten wieczór będzie zapamiętany przez gości do końca życia. Oferta przygotowana przez nas to 4 pakiety. Ceny zaczynają się już od 2500 zł za 3 minutowy intensywny pokaz!

Dodatki na wesele

W naszej ofercie znajdą Państwo również szereg dodatków, które jeszcze bardziej uhonorują ten wyjątkowy wieczór. Znajdują się tam takie prestiżowe udogodnienia jak „Szpaler Fontann”, „VIP Start”, „Taniec w chmurach”, „Podwójny Finał”, „Wielka Sztuka”

Fajerwerki na urodziny we Wrocławiu

Firma PyroTech to zrodzony z pasji zespół młodych pirotechników. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Dzięki innowacyjności zostaliśmy liderem w branży pirotechnicznej w Polsce! We Wrocławiu impreza bez pokazu pirotechnicznego to rzadkość. Spektakularność naszych widowisk sprawiła, że Wrocław jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez nas miastem. Świadczymy usługi wizualizacji komputerowej dzięki której nasi klienci mogą zobaczyć swój pokaz fajerwerków we Wrocławiu na miesiąc przed jego realizacją. Dodatkowo mają Państwo możliwość naniesienia własnych poprawek do scenariusza

Pirotechnika w całej Polsce

PyroTech to firma stworzona dla Klientów, dlatego jesteśmy w stanie przyjechać w każdy zakątek Polski po to aby mogli Państwo cieszyć się ze świadczonych przez nas usług. Nie ważne czy mieszkasz w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku czy Białymstoku. Przyjedziemy do Ciebie!

Fajerwerki na event

Wrocław jako Stolica Kultury słynie z wielu imprez czy eventów. To właśnie dla tych wydarzeń firma PyroTech stworzyła unikalną ofertę widowisk pirotechnicznych, które dzięki wielu skomplikowanym sekwencją dorównują tym pokazom, które odbywają się na festiwalach pirotechnicznych. Pokazy fajerwerków we Wrocławiu do idealna okazja na świętowanie jubileuszu firmy czy też innych podobnych okoliczności.